نحوه پرداخت

پرداخت در محل تحویل :

به کاربران محترم توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند. با وجود این، برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل دارند هزینه سفارش خود را هنگام دریافت آن پرداخت کنند، دیجی‏‌100 این امکان را نیز فراهم آورده است و در صورتی که آدرس تحویل سفارش آنها،شهر تهران باشد، هزینه را هنگام تحویل گرفتن سفارش، به یکی از روش‌های زیر پرداخت کنند.

لازم به ذکر است، سفارش‌هایی که از طریق باربری ارسال می‌شوند یا مبلغ آنها بیشتر از بیست میلیون ریال است، لازم است پیش از ارسال، از طریق پرداخت اینترنتی تسویه شوند.

 (ویژه شهر تهران)

 - پرداخت در محل با تمامی کارت های عضو شتاب توسط دستگاه کارتخوان سیار

در حال حاضر مشتریانی که تمایل به پرداخت هزینه سفارش در محل تحویل را دارند، دیجی‏‌100 امکان پرداخت با تمامی کارتهای عضو شتاب را فراهم آورده است. (دستگاه کارتخوان همراه پیک دیجی100 موجود می باشد)

 

 - پرداخت نقدی در محل تحویل

برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل به پرداخت نقدی هزینه سفارش خود را دارند، دیجی‏‌100 امکان پرداخت نقدی در محل را نیز فراهم آورده است.

 

 - پرداخت از طریق تلفن بانک و اینترنت بانک

   در حال حاضر مشتریان عزیز میتوانند بعد از تحویل کالا هزینه را از طریق تلفن بانک ، اینترنت بانک و یا از طریق انتقال وجه در خودپرداز پرداخت نمایند

 

- پرداخت کارت به کارت

 کاربرانی که امکان پرداخت اینترنتی و یا پرداخت در محل را ندارند می‌توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت‌های قید شده در این قسمت کارت به کارت نمایند. جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می‌توان از دستگاه های ATM (عابر بانک) و یا کارت به کارت اینترنتی استفاده کرد. با این حال پرداخت از طریق درگاه پرداخت اینترنتی سایت دیجی‌100 به علت میزان اتوماسیون بالای آن آسان‌تر و سریع‌تر است و دیجی‌100 پیشنهاد می‌کند که از این روش جهت پرداخت استفاده کنید.

 

شماره حساب دیجی‌100:

شماره حساب: 4381981271 بانک ملت به نام سید محسن حسینی

شماره کارت: 2632- 2248- 3378- 6104 بانک ملت به نام سید محسن حسینی

 

 نکات:

- در صورتی که پرداخت سفارش از طریق اینترنتی پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا، باید کارت شناسایی معتبر مانند کارت ملی همراه داشته باشد.

- به مشتریان محترم توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند.

- سفارش‌هایی که از طریق باربری ارسال می‌شوند یا مبلغ آنها بیشتر از بیست میلیون ریال است، لازم است پیش از ارسال، از طریق پرداخت کارت به کارت یا پرداخت اینترنتی تسویه شوند.

Top